RESULTATER

20.03.2021 | 1 . runde 1 DIVISJON
KIL/Hemne
13:00
Fart
Sodvinhallen 13:00
Grei Kvinner Elite
15:00
Amazon Grimstad
Grorud match kunstgress 15:00
21.03.2021 | 1 . runde 1 DIVISJON
Røa Fotball Elite
13:00
Medkila
Røa kunstgress 13:00
Øvrevoll Hosle
16:00
Fløya
Ferd arena Hosle (kg) 16:00
Hønefoss BK
16:00
Åsane
Aka Arena 16:00
27.03.2021 | 2 . runde 1 DIVISJON
Amazon Grimstad
14:00
Røa Fotball Elite
Levermyr stadion 14:00
28.03.2021 | 2 . runde 1 DIVISJON
Åsane
14:00
Øvrevoll Hosle
Myrdal stadion 14:00
Hønefoss BK
15:00
KIL/Hemne
Aka Arena 15:00
Medkila
15:00
Fart
Harstad stadion 15:00
Grei Kvinner Elite
16:00
Fløya
Grorud match kunstgress 16:00
17.04.2021 | 3 . runde 1 DIVISJON
Fart
15:00
Hønefoss BK
Fart kunstgress 15:00
Røa Fotball Elite
15:00
Grei Kvinner Elite
Røa kunstgress 15:00
18.04.2021 | 3 . runde 1 DIVISJON
Fløya
12:00
Amazon Grimstad
Fløya Arena 12:00
KIL/Hemne
12:30
Åsane
Hemne Sparebank Arena 12:30
Øvrevoll Hosle
16:00
Medkila
Ferd arena Hosle (kg) 16:00
24.04.2021 | 4 . runde 1 DIVISJON
Fløya
13:00
Røa Fotball Elite
Fløya Arena 13:00
Åsane
14:00
Fart
Myrdal stadion 14:00
Grei Kvinner Elite
14:30
KIL/Hemne
Grorud match kunstgress 14:30
25.04.2021 | 4 . runde 1 DIVISJON
Medkila
13:00
Hønefoss BK
Harstad stadion 13:00
Amazon Grimstad
14:00
Øvrevoll Hosle
Levermyr stadion 14:00
01.05.2021 | 5 . runde 1 DIVISJON
Øvrevoll Hosle
13:00
Grei Kvinner Elite
Ferd arena Hosle (kg) 13:00
Hønefoss BK
15:00
Amazon Grimstad
Aka Arena 15:00
Røa Fotball Elite
16:00
Åsane
Røa kunstgress 16:00
02.05.2021 | 5 . runde 1 DIVISJON
KIL/Hemne
13:00
Medkila
Hemne Sparebank Arena 13:00
Fart
16:00
Fløya
Fart kunstgress 16:00
08.05.2021 | 6 . runde 1 DIVISJON
Fløya
12:30
KIL/Hemne
Fløya Arena 12:30
Amazon Grimstad
13:00
Fart
Levermyr stadion 13:00
Grei Kvinner Elite
15:00
Hønefoss BK
Grorud match kunstgress 15:00
Medkila
15:00
Åsane
Harstad stadion 15:00
Øvrevoll Hosle
15:00
Røa Fotball Elite
Ferd arena Hosle (kg) 15:00
15.05.2021 | 7 . runde 1 DIVISJON
Medkila
12:30
Fløya
Harstad stadion 12:30
Fart
13:00
Grei Kvinner Elite
Fart kunstgress 13:00
Hønefoss BK
15:00
Røa Fotball Elite
Aka Arena 15:00
16.05.2021 | 7 . runde 1 DIVISJON
KIL/Hemne
13:00
Øvrevoll Hosle
Hemne Sparebank Arena 13:00
Åsane
15:00
Amazon Grimstad
Myrdal stadion 15:00
22.05.2021 | 8 . runde 1 DIVISJON
Amazon Grimstad
12:00
KIL/Hemne
Levermyr stadion 12:00
Røa Fotball Elite
15:00
Fart
Røa kunstgress 15:00
23.05.2021 | 8 . runde 1 DIVISJON
Fløya
13:30
Åsane
Fløya Arena 13:30
Øvrevoll Hosle
15:00
Hønefoss BK
Ferd arena Hosle (kg) 15:00
Grei Kvinner Elite
16:00
Medkila
Grorud match kunstgress 16:00
29.05.2021 | 9 . runde 1 DIVISJON
KIL/Hemne
13:00
Røa Fotball Elite
Hemne Sparebank Arena 13:00
Åsane
14:00
Grei Kvinner Elite
Myrdal stadion 14:00
Hønefoss BK
15:00
Fløya
Aka Arena 15:00
30.05.2021 | 9 . runde 1 DIVISJON
Medkila
12:00
Amazon Grimstad
Harstad stadion 12:00
Fart
15:00
Øvrevoll Hosle
Fart kunstgress 15:00
02.06.2021 | 10 . runde 1 DIVISJON
Amazon Grimstad
16:00
Åsane
Levermyr stadion 16:00
Fløya
16:00
Medkila
Fløya Arena 16:00
Grei Kvinner Elite
18:00
Fart
Grorud match kunstgress 18:00
Øvrevoll Hosle
18:30
KIL/Hemne
Ferd arena Hosle (kg) 18:30
Røa Fotball Elite
19:00
Hønefoss BK
Røa kunstgress 19:00
05.06.2021 | 11 . runde 1 DIVISJON
Medkila
15:00
KIL/Hemne
Harstad stadion 15:00
Røa Fotball Elite
15:00
Øvrevoll Hosle
Røa kunstgress 15:00
06.06.2021 | 11 . runde 1 DIVISJON
Åsane
13:00
Fløya
Myrdal stadion 13:00
Fart
13:00
Amazon Grimstad
Fart kunstgress 13:00
Hønefoss BK
13:00
Grei Kvinner Elite
Aka Arena 13:00
19.06.2021 | 12 . runde 1 DIVISJON
Fløya
15:00
Fart
Fløya Arena 15:00
Grei Kvinner Elite
15:00
Røa Fotball Elite
Grorud match kunstgress 15:00
Øvrevoll Hosle
16:00
Åsane
Ferd arena Hosle (kg) 16:00
20.06.2021 | 12 . runde 1 DIVISJON
KIL/Hemne
13:00
Hønefoss BK
Hemne Sparebank Arena 13:00
Amazon Grimstad
14:00
Medkila
Levermyr stadion 14:00
26.06.2021 | 13 . runde 1 DIVISJON
Amazon Grimstad
15:00
Grei Kvinner Elite
Levermyr stadion 15:00
Hønefoss BK
15:00
Øvrevoll Hosle
Aka Arena 15:00
27.06.2021 | 13 . runde 1 DIVISJON
Åsane
13:00
KIL/Hemne
Myrdal stadion 13:00
Røa Fotball Elite
15:00
Fløya
Røa kunstgress 15:00
Fart
16:30
Medkila
Fart kunstgress 16:30
30.06.2021 | 14 . runde 1 DIVISJON
Fløya
13:00
Hønefoss BK
Fløya Arena 13:00
Fart
16:00
Åsane
Fart kunstgress 16:00
Medkila
16:00
Røa Fotball Elite
Harstad stadion 16:00
Øvrevoll Hosle
18:00
Amazon Grimstad
Ferd arena Hosle (kg) 18:00
KIL/Hemne
18:00
Grei Kvinner Elite
Hemne Sparebank Arena 18:00
03.07.2021 | 15 . runde 1 DIVISJON
Grei Kvinner Elite
15:00
Øvrevoll Hosle
Grorud match kunstgress 15:00
Hønefoss BK
15:00
Fart
Aka Arena 15:00
Røa Fotball Elite
15:00
KIL/Hemne
Røa kunstgress 15:00
04.07.2021 | 15 . runde 1 DIVISJON
Åsane
13:00
Medkila
Myrdal stadion 13:00
Amazon Grimstad
14:00
Fløya
Levermyr stadion 14:00
10.07.2021 | 16 . runde 1 DIVISJON
KIL/Hemne
12:00
Amazon Grimstad
Hemne Sparebank Arena 12:00
Fløya
13:00
Grei Kvinner Elite
Fløya Arena 13:00
Åsane
14:30
Hønefoss BK
Myrdal stadion 14:30
Fart
15:00
Røa Fotball Elite
Fart kunstgress 15:00
11.07.2021 | 16 . runde 1 DIVISJON
Medkila
13:00
Øvrevoll Hosle
Harstad stadion 13:00
08.08.2021 | 17 . runde 1 DIVISJON
Grei Kvinner Elite
16:00
Åsane
Grorud match kunstgress 16:00
Hønefoss BK
16:00
Medkila
Aka Arena 16:00
KIL/Hemne
16:00
Fløya
Hemne Sparebank Arena 16:00
Røa Fotball Elite
16:00
Amazon Grimstad
Røa kunstgress 16:00
Øvrevoll Hosle
16:00
Fart
Ferd arena Hosle (kg) 16:00
15.08.2021 | 18 . runde 1 DIVISJON
Amazon Grimstad
15:00
Hønefoss BK
Levermyr stadion 15:00
Fart
15:00
KIL/Hemne
Fart kunstgress 15:00
Fløya
15:00
Øvrevoll Hosle
Fløya Arena 15:00
Medkila
15:00
Grei Kvinner Elite
Harstad stadion 15:00
Åsane
15:00
Røa Fotball Elite
Myrdal stadion 15:00