Takk for nå Solveig

Solveig Naustdal (Engås) kom til Røa i 2021 og etter fine år hos oss her på Østlandet går turen tilbake til Vestlandet. Vi takker for mange flotte øyeblikk og år sammen, og ønsker masse lykke til i Bergen!

Solveig Naustdal, mest kjent som Solveig Engås hos oss i Røa, før hun giftet seg i november 2025,  spilte en svært viktig og sentral rolle i årene hun har vært hos oss. En stabil spiller som var blant de første navnene på start 11eren og som alltid leverte på banen. 

 

IMG_7757(1).jpg
Solveig Naustdal tok den avgjørende straffen borte mot Kolbotn og sikret 3 poeng høsten 2025.
Foto: Erling Løkken 

I årene i Røa har det blitt 100 kamper i Toppserien, 11 i NM, 9 i 1.divisjon og 6 kamper i 2.divisjon for Rekruttlaget.

Naustdal fikk altså totalt 120 kamper og 7 mål for A-laget og 6 kamper og 3 mål for Rekruttlaget i årene hos oss, og det er sånn sett en svært viktig og sentral spiller som nå setter kursen vestover.

 

 

IMG_7820(1).jpg
Vi sier takk for nå og lykke til i Bergen Solveig!
Foto: Erling Løkken 

 

Vi takker for nå for årene i rødt på Røabanen, sier velkommen tilbake og ønsker deg all mulig lykke til med nye muligheter i Bergen Solveig!

Annonse fra Toppserien: