Klara Kjølseth Tufte tar steget opp til A-laget
Det er svært hyggelig å kunne annonsere at Klara Kjølseth Tufte har tatt steget opp til A-laget etter å ha gått gradene fra barnefotball til toppen i Røa.
Klara Kjølseth Tufte er nå del av A-laget etter å ha gått gradene i Røa. En skikkelig Røa-jente Tufte har representert Røa helt fra barnefotball via ungdomsfotballen, rekruttlag og nå helt opp til A-laget i Røa.

Foto: Erling Løkken
Utvikling av talenter og spillere fra egne rekker er svært viktig for oss i Røa, og det er derfor alltid ekstra hyggelig når spillere som har spilt i Røa på alle nivåer tar steget. Tufte har allerede spilt 7 kamper for A-laget så langt i år i tillegg til 9 kamper og 1 mål for Rekruttlaget. Vi gleder oss til å se hva hun kan bidra med videre nå i høstsesongen!